Welcome to Mediso

Please select your region:

North America
Europe

Please select your language:

Go

Könyvelő

Budapest, Hungary

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múltra visszatekintő vállalat.

290 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék. Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.

Responsibilities

  • pénzügyi-számviteli terület teljes körű szakmai felügyelete, irányítása
  • főkönyvi könyvelési feladatok ellátása
  • havi, negyedéves, éves zárások elvégzése
  • adóbevallások elkészítése, ÁFA analitika vezetése
  • zárómérleg, beszámoló készítése
  • bejövő és kimenő számlák, bankkivonatok, pénztár tételek könyvelése
  • számlázás- bejövő számlák, házipénztár kezelésének ellenőrzése
  • banki utalások ellenőrzése, jóváhagyása
  • kapcsolattartás a bérszámfejtőkkel, könyvvizsgálóval, hatóságokkal

Expectations

  • egyetemi vagy főiskolai szintű gazdasági diploma
  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • legalább 5 év termelő vállalatnál pénzügyi-számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat
  • együttműködő, motiváló munkastílus
  • a változásokhoz rugalmasan alkalmazkodni képes, terhelhető, proaktív személyiség
  • magas szintű elemzőkészség, határozott döntésképesség és cselekvőkészség megbízhatóság, önállóság, precizitás

Additional skills

 IFS ERP rendszer ismerete

We provide

  • innovatív, egyéni ötleteket támogató környezet
  • lehetőség a szakmai fejlődésre és kiteljesedésre a világ élen járó orvosi képalkotó cégénél
  • fiatal, lendületes csapat
  • nyugodt, csendes munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés

Application

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Help & info

Career help info